Domy Bernolakovo
InPro Real - Váš spoľahlivý partner v oblasti realít.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame na predaj LUXUSNÚ nehnuteľnosť v Šali postavenú na veľkom pozemku.

Cena: 1 300 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Šaľa
Obec:Šaľa
Ulica:Jelšová
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:5
Úžitková plocha:521 m2
Plocha pozemku:2459 m2
Energ. certifikát:B
 
ID inzerátu:732521

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj luxusnú novostavbu rodinného domu v novej časti mesta Šaľa.

Dom pozostáva z dvoch podlaží o celkovej výmere domu 521m2 postavený na pozemku o veľkosti 2 459m2. Je postavený z nadštandardných materiálov ako aj interiér. Pri vstupe do domu je umiestnená predsieň, ktorá je predelená skleneným priečelím. Následne sa ide do dennej časti domu ktorá pozostáva z : kuchyňa, jedáleň, obývacia izba. Následne sa dá dostať do relaxačnej časti fitness spojený zo saunou. Cez dvere umiestnene vo fitness sa dá plynulo prejsť k vonkajšiemu bazéne alebo k vírivke. Na spodnej chodbe je umiestnená ďalšia miestnosť, ktorá sa v súčasnosti využíva ako pracovňa. Z obývacej miestnosti sa cez zadnú chodbu dá dostať do samostatnej izby, ktorá ma samostatne sociálne zázemie a východ na samostatnú terasu. Z jedálenskej časti sa ide po sklenenom schodisku na prvé poschodie kde sú umiestnene dve izby so šatníkom a ako aj kúpeľňa. Pri vstupe do domu sa dá prejsť priamo cez veľkú garáž. Dom je napojený na alarm ako aj na inteligentný kamerový systém. Celkovo sa v dome nachádza 5 obytných miestnosti, 3 kúpeľne, fitness, sauna, veľká dvoj garáž, technická miestnosť. Na dom je vypracovaný znalecký posudok a korešponduje s predajnou cenou. Všetko zariadenie ostáva v dome!!!

V dome sú použite kvalitne materiáli: na podlahách kameň a drevo, okna sú hliníkové, vonkajšie žalúzie sú taktiež hliník, krb umiestený v deliacom pase medzi obývačkou a kuchyňou ,nad ktorým je umiestené veľké akvárium. V dome je podlahové vykurovanie a celé to je napojené na zásobníku kotla na ohrev vody. Celý dom je napojený na klimatizačné jednotky a teplota sa dá regulovať v jednotlivých miestnostiach samostatne.

Dom je postavený z tehál o hrúbke 50-60cm, železobetónové stropy, strecha je rovná, dvojplášťová a tepelne izolovaná, dôkladná spodná ako aj tepelná izolácia. Celý dom je zateplený minerálnou vlnou a povrchová úprava sú omietky alebo panely „ TRESPA“. Plot okolo celého pozemku je murovaný. Energetický certifikát bol stanovený na „B“.

Pozemok pri dome je rovinatý a slúži na relax, šport. Nachádza sa tam bazén o veľkosti (4x10,70m a hĺbka 1,60m, objem vody 68m3) s ohrevom vody, hneď vedľa je umiestnená vírivka pre 4 osoby. Vedľa bazénu je záhradný domček, ktorý slúži na oddych, grilovanie... o veľkosti 51m2. Zeleň na záhrade je exkluzívna, stromy, palmy, kvety... celý tento komplex je zavlažovaný inteligentným systémom z vlastnej studne.

Lokalita kde sa nachádza nehnuteľnosť je novovybudovaná. Dobrá dostupnosť do mesta, športoviská, školy, škôlky, služby...


Ďalšie informácie radi poskytneme na telefóne 0911 275 255 alebo mail: jozef.halas-ZVNC-inproreal.sk

RÝCHLO A VÝHODNE VÁM VYBAVÍME HYPOTEKÁRNY ÚVER!

Maklér:

makler
Maklér:Jozef Halás
Telefón:0911275255
E-mail:jozef.halas-ZVNC-inproreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.